Що таке WhatsApp бот, сфери використання й етапи створення — покроковий гайд

Розкажемо, що таке WhatsApp бот, кому і чим він може бути корисним. Покрокова інструкція з ілюстраціями, як створити та налаштувати його у конструкторі ботів SendPulse, додається.

Як створити онлайн-курс, якщо немає досвіду в інфобізнесі

Покрокове керівництво про те, як створити онлайн-курс з нуля без досвіду в інфобізнесі. Розглянемо процес створення курсу: від тестування гіпотез до реєстрації інфобізнесу. Розкажемо, як підібрати формат курсу та платформу для розміщення уроків.

Як чат-боти в Instagram допомагають інтернет-магазинам підвищувати залученість

Розглянемо ключові особливості чат-ботів в Інстаграмі та продемонструємо їхній функціонал на прикладі двох інтернет-магазинів, які зуміли зібрати лояльну аудиторію.

Як написати текст для лендінгу

Розкажемо, з яких блоків складається лендінг і що писати у кожному блоці. На прикладах покажемо, який текст лендінгу приваблює читачів. Якими мають бути відгуки для лендінга і як писати про технічні характеристики.

Як налаштувати таргетовану рекламу в Facebook: керівництво для новачків

Що важливо знати перед запуском першої рекламної кампанії: як працювати з аудиторією для таргетингу, де розміщувати рекламні оголошення, як встановити Facebook Pixel тощо. Розкажемо, як зробити рекламні креативи ефективними.

Чому листи потрапляють до спаму і як із цим боротися: повне керівництво

Розкажемо, як виявити проблему і що робити, щоб ваша розсилка потрапляла до теки з вхідними листами. Якими мають бути технічні налаштування, оформлення та контент повідомлень, щоб листи не потрапляли у спам.

Як заробляти в Інстаграмі — топ-10 способів отримати реальні гроші

Розглянемо найпопулярніші способи заробітку в Інстаграмі: з'ясуємо переваги та недоліки кожного. Дізнаємось, скільки заробляє Інстаблогер в Україні і світі. Розкажемо, які інвестиції потрібні на початку.

Яку платформу для вебінарів обрати: поради та огляд популярних сервісів

Ми підготували добірку майданчиків для вебінарів, «заточених» під різні завдання бізнесу, а також розповімо, на які критерії потрібно орієнтуватися, щоб вибрати платформу.